o firmie

 


SOLARDE gwarantuje komfort…

HISTORIA

Firma SOLARDE swoją działalność rozpoczęła już wiele lat temu, oferując swoje usługi na terenie województw: małopolskim, świętokrzyskim, śląskim, podkarpackim . Ma na celu poprawianie komfortu życia codziennego, głównie w domu i pracy. Obecny klimat w okresach letnich staje się coraz bardziej dokuczliwy i utrudniający funkcjonowanie. Dlatego Zespół firmy SOLARDE wyszedł na przeciw oczekiwaniom stawiając sobie za cel dbanie o „komfort i wygodę” każdego dnia codziennego. Od samego początku w ofercie firmy znajdowały i znajdują się tylko i wyłącznie urządzenia sprawdzonych i wiarygodnych producentów. Oferujemy produkty, które od lat cechują bezawaryjność.


MISJA I WIZJA

SOLARDE stawia sobie każdego dnia nowe cele. Zdobyte doświadczenie w bardzo wielu wykonanych instalacji jest fundamentem Naszych dalszych działań. Poszerzamy swoją ofertę. W zakresie Naszych usług znajdują się:

-klimatyzacje domowe i przemysłowe,

-kolektory słoneczne dla domków jednorodzinnych oraz przemysłu,

-instalacji c.o. i c.w.u,

-instalacji z pompami ciepła jako źródłem ciepła,

-instalacje z kotłami gazowymi jako źródło ciepła,

-instalacje z kotłami na paliwa stałe jako źródło ciepła,

-instalacje fotowoltaiczne produkujące prąd,

– rekuperacja,


ZESPÓŁ

Firmę SOLARDE tworzą i budują ludzie z pasją. Każdego dnia wkładamy całe swoje serce i umysł w każde powierzone Nam zlecenie. Nie boimy się wyzwań. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Posiadając odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Pracujemy na najlepszych niemieckich narzędziach gwarantujących wykonywane instalacje najwyższej jakości.