pompy ciepła- realizacje

pompy ciepła Kraków

Przykładowe wykonywane realizacje pompy ciepła do całorocznego ogrzewania budynku i ogrzewania ciepłej wody użytkowej


Gruntowa pompa ciepła z pionowym wymiennikiem w Ciężkowicach

Firma SOLARDE wykonała kompletną instalację gruntowej pompy ciepła. Oddzielnie zamontowana została pompa ciepła wraz z zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową o poj. 300l. W domu zaprojektowana i wykonana została kompletna instalacja ogrzewania podłogowego, oraz mechaniczna wymiana powietrza, (rekuperacja). Pompy ciepła Kraków


Gruntowa pompa ciepła w Zakopanem

Pompa ciepła została zainstalowana wraz z gruntowym wymiennikiem ciepła. Jest to pompa ciepła z modulowaną mocą grzewczą. Zakresem działań była również modernizacja instalacji grzewczej i dostosowanie jej pod wymagania pompy ciepła.


Powietrzna pompa ciepła k. Proszowic:

Zamontowana została powietrzna pompa ciepła z osobnym zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową. W całym budynku została wykonana instalacja ogrzewania podłogowego.


Powietrzna pompa ciepła w Błogocicach:

Firma SOLARDE starannie oraz rzetelnie wykonała kompletny montaż wraz z instalacją ogrzewania podłogowego oraz wod-kan. Regulacja zadanej temperatury w pomieszczeniu odbywa się poprzez zadanie krzywej grzewczej oraz regulację sterownikiem pomieszczeniowym.


Powietrzna pompa ciepła w Makowie Podhalańskim:


Powietrzna pompa ciepła do ogrzewania ciepłej wody użytkowej w miejscowości Rajsko:

Firma SOLARDE wykonała montaż kompletnej instalacji do ogrzewania C.W.U.


Powietrzna poma ciepła w Dalechowicach:

Zakresem prac był montaż , oraz dostosowanie centralnego ogrzewania do wymagań pompy ciepła. W tym przypadku pompa ciepła współpracuje z grzejnikami.

 


Firma SOLARDE oferuje kompletny montaż całych instalacji grzewczych, pomp ciepła,  instalacji wod-kan-gaz-c.o. Już od wielu lat oferujemy klientom sprawdzone rozwiązania. Wykonujemy instalacje grzejnikowe oraz ogrzewanie podłogowe. Podczas wykonywania usługi wykorzystujemy najlepsze sprawdzone materiały renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dobierając odpowiednie urządzenia opieramy się na projektach branżowych, oraz własnych obliczeniach. Pełnimy kompletną opiekę podczas inwestycji jak i również zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Ponadto oferujemy montaż rekuperacji. Jest to mechaniczna wymiana powietrza w budynkach jednorodzinnych. Zapewnia świeże powietrze w domu przez cały rok, jak również pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu wentylując budynek z odzyskiem ciepła nawet do 30% w skali roku. 

pompy ciepła Kraków